Uygulayabileceğimiz tedavi seçenekleri

Tedavi Yöntemleri

Rahatsızlığınız için en uygun tedavi yöntemi muayenenizin ardından Dr. Feranek Gülsoy tarafından size detaylarıyla birlikte önerilecektir..

Lazer Akupunktur

Laser ışını tıpta iki şekilde kullanılır: Yüksek güç (High Level) Laser ve düşük güç (Low Level) Laser. Yüksek güç laser, cerrahide dokuları yakmak ve kesmek için kullanılır (veya göz ameliyatlarında).

Read More

Diz Ağrıları

Tüm kronik ağrılı hastalıklarda hedef ağrıya neden olan proseyi yavaşlatmak ve tahribatı, düzensizliği kontrol haline alıp mümkün ise durdurmak hedeflenir.

Read More

Migren

Genelde bir kurluk bir tedaviden sonra Migren ataklarının sıklığı ve şiddetinde önemli ölçüde düşüş yaşanır (en az %80), bir çok hastada ataklar uzun süre (seneler) kaybolabilir.

Read More

Bel Ağrısı

enflamasyon (iltihap) ve ağrı ilk tedaviden itibaren, hafiflemeye başlar.Bu tedavi yönteminde kullanılan lazer özel frekans ve gücünden (intensity) dolayı ağrısız ve tamamen yan etkisizdir.

Read More

Dirsek Ağrısı

Boyun, Omuz, Üstkol, Önkol ve Bilek problemlerinde ağrı bazen dirsek bölgesine yansıyabilir. Bu alanlardaki patoloji tedavi edildiğinde, ikincil olarak gelişen dirsek ağrısıda ortadan kalkmış olacak.

Read More

Bilek Ağrısı

Bu Tedavi yöntemleri; onarıcı, noninvasif ve en önemlisi komplikasiyonsuz oldukları için dünya çapında ameliyatlara nazaran tercih edilmekteler.

Read More

Akupunkturla Obezite Tedavisi

Lazer Akupunkturun tüm faydalarından yararlanmak (açlık hissinin kontrol altına alınması, midenin toparlanması ve özellikle tatlı ve çikolata düşkünlüğünün kontrolü)…

Read More

Lazerle Obezite Tedavisi

Soft Laser çocuklarda her hangi bir yan etki yapmaz ve başka çocuk hastalıklarında (Alerji ,Astım,Gece altını ıslatma,Akne )da etkili tedavi yöntemlerinden biri sayılır.

Read More

Sigara Bağımlılığı Tedavisi

Lazer ile sigara bırakılmasında, Lazerin nikotini vücuttan atma (detoxification) gücü yoksunluk sendromlarının (nikotin isteği, sinirlenmek, ajite olmak, vs.) en aza indirir.

Read More

Baş Ağrıları

Baş ağrıları 2 ana gruba ayrılmakta, Birincil(primary) ve İkincil (secondary). Birincil baş ağrıları, başka bir patoloji ile ilgili olmadan, kendi kendine oluşan baş ağrılarıdır ve 4 ayrı kategoriye ayrılmaktadır.

Read More

Menopoz

“Çin tıbbı (TCM) teorisine göre, kadın vücudu, hayatın devamı için gereken doğurganlık sorumluluğu, bittiği zaman, kan ve enerjisini kendi hayatını ayakta tutmaya yönelir ve maksimum yararlanma programına…

Read More